OBILJEŽAVANJE DANA GRADA BELOG MANASTIRA U NAŠEM VRTIĆU

Kako se približavao Dan grada Belog Manastira u skupinama matičnog vrtića se putem različitih aktivnosti upoznavao grad. O našem gradu se istraživalo, čitalo, grad se crtao i izgrađivao. Vrlo je zanimljiv bio osvrt u prošlost  putem postojećih fotografija i zapisa koji je djeci predočio kako je grad izgledao nekada. Intenzivnim šetnjama gradom djeca su upoznala kako naš grad izgleda danas, koja su njegova prepoznatljiva obilježja i znamenitosti, kako on svakodnevno raste i mijenja se. Kako grad ne čine samo građevine već i ljudi koji u njemu žive podsjetili su nas prijatelji iz skupine Loptice. Oni su marljivo pripremali scenski prikaz „Tradicija našeg zavičaja“ kojim su predstavili spoj tradicije i modernog te ga premijerno izveli pred prijateljima ostalih skupina. Tim povodom  posjetio nas je i naš gradonačelnik te s nama  sudjelovao na ovoj našoj maloj svečanosti koju smo od srca darivali našem gradu. A naš grad je nama ove godine poklonio novi izgled  dvorišta koje je na našu radost upotpunjeno s nekoliko novih igrala.

Ivana Radmanić, ravnateljica

Pogledajte našu galeriju